Darkness Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Noaptea in sufragerie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 230
Data de inscriere : 23/08/2009

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 6:48 am

Simtind cum somnul o ocoleste cu desavarsire, decise sa priveasca putin la tv in sufragerie. Cobori usor scarile, fiind imbracata doar in camasa ei neagra de noapte. Ajungand in sufragerie, se tranti pe canapea, aprizand tv'ul
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Soul Society

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 7:00 am

Era 2:00 AM, cobora'se din camera ei scrataind scarile pas cu pas.Intunericul domina imprejurimea.Arunca'se un ochi pe geam vazu'se cum ploua,totul parea melancolic.Se sprijini'se cu cotul de marginea ferestrei asezandu'se pe scaun nu departe de usa ce ducea in sufragerie, privea peisajul fara pic de culoare.o rascoli'se o groaza de aminitiri,insa le ignora,scoase doar doua cuvinte:
-Cata anosteala...
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 230
Data de inscriere : 23/08/2009

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 7:01 am

-huh? tresari la auzul vocii, ramanand calma, recunoscand'o imediat
-Yoru'san, ce cauti aici la ora asta?
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Soul Society

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 7:04 am

Isi indrepta'se privirea catre Yume,ridicandu'se d epe scaun usor impingandul cu piciorul,acesta rasturnandu'se jos:
-Ah,buna Yume...nu te observasem scuza'ma nu am somn...,zammbi fals.
-Cred ca ma duc pana afara sa iau o gura de aur,zise cu jumate de gura iesind in ploaie udand'o din cap pana'n picoare.
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Sanara
Admin
Sanara


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 38
Localizare : Braila

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 2:03 pm

Sanara veni si ea de afara, intrand in sufragerie, uda leoarca din cauza ploii. Nu avea somn asa ca se plimbase pe afara prin noapte pana o prinsese ploaia.
Sus In jos
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 230
Data de inscriere : 23/08/2009

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 5:26 pm

"altcineva, presupun ca e Sanara"
-heya si tie, Sanara, saluta somnoroasa, ridicandu'se usor de pe canapea, vrand sa o urmeze pe Yoru afara
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Soul Society

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 5:29 pm

Statea pe scari ghemuita,uitandu'se fara sa scoata niciun sunet la stopii de ploaie cum incepu sa cada din ce in ce mai rar.
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 230
Data de inscriere : 23/08/2009

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 5:30 pm

Pasii ei erau total haotici, mergand dintr'o parte in alta prin intuneric, reusind sa gaseasca usa, iesind afara
-Yoru, esti bine?
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Soul Society

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 5:34 pm

La cuvintele acesteia tresari uitandu'se la ea:
-Sigur!mersi d eintrebare ,zise executand din nou acel zambet fals xD.
-Si... ce mai faci?
Sus In jos
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 230
Data de inscriere : 23/08/2009

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 5:35 pm

-Stii bine ca zambetul ala fals nu tine si la mine, so...spune ce ai patit, sunt o confidenta de incredere, spuse asezandu'se si ea pe trepti
Sus In jos
Sanara
Admin
Sanara


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 38
Localizare : Braila

Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 1:55 pm

Sanara care era si ea acolo o intreba acelasi lucru si ii spuse ca si ea poate fi o confidenta de incredere si in plus o poate ajuta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noaptea in sufragerie Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in sufragerie   Noaptea in sufragerie Icon_minitime

Sus In jos
 
Noaptea in sufragerie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkness Star :: Home :: Sufrageria-
Mergi direct la: