Darkness Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre cluburile magice

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Admin
Sanara


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 38
Localizare : Braila

Despre cluburile magice Empty
MesajSubiect: Despre cluburile magice   Despre cluburile magice Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 7:01 am

Deci intai sa va explic despre aceasta rubrica:
A luat nastere prin faptul ca propunerea mea pentru infiintarea unui club magic pe forumul Darkmark, a fost refuzata fara nici o explicatie, faptul ca eu am fost singurul reuzat si prin atitudinea adminilor de acolo care m-au enervat.
Am luat hotararea ca pot infiinta cateva cubluri magice aici si chiar si cel care a fost refuzat: Magic Art, si ca noi cei de aici ne putem distra mai bine decat ei.
Vreau sa ne distram cat mai bine facand RPG-uri imaginandu-ne ca suntem in diferite cluburi magice. La fiecare club ve-ti avea cate un mic regulament.
Regulile vor fi cele generale ale forumului, plus cele ale fiecarui club in parte
Aveti voie sa solicitati oricate cubluri doriti si sa participati la oricat de multe cubluri doriti.Cu conditia sa fiti activi in toate in cele care sunteti inscrisi.
Sus In jos
 
Despre cluburile magice
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkness Star :: Cluburi Magice :: Regulament-
Mergi direct la: