Darkness Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Admin
Sanara


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 38
Localizare : Braila

Regulament Empty
MesajSubiect: Regulament   Regulament Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 4:20 am

1. Acesta nu este un fan-club cu care v-ati obisnuit pana in prezent, al vedetelor autohtone sau straine ori a anime-urilor, deci sa nu va prind ca solicitati fan club Shakira sau mai stiu eu ce, nici macar personajele din filme sau anime. Acesta este un fan-club in care personajele din ficurile voastre sau cele pe care le interpretati in RPG (insa doar RPG-ul acestui forum), isi pot afla fanii adevarati.
2. Discutiile in fiecare fan-club sunt libere insa in limita decentei. Puteti chiar lauda sau critica personajul, Aveti voie sa intrati chiar in pielea unor paparazzi sa zicem, adica puteti sa spuneti pe ce forum l-ati mai vazut, ce a facut in acel RPG,puteti incerca sa banuiti daca in 2 forumuri diferite acel personaj, e controlat de acelasi user, lansati zvonuri sau pareri, despre ce credeti ca ar urma sa mai faca personajul respectiv pe viitor, sau despre viata privata a personajului. etc.
3. Nu incurcati personajul cu autorul sau.
Sus In jos
 
Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament
» Regulament Club

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Darkness Star :: Fan Clubs :: Regulament-
Mergi direct la: